Marski Challenge 7.7.2018

 

KilpaM, Esteradan ajat

 

                                  1. [043-037]   

   1. Telemark Team Örn               04.37  

                                             

   2. Omjakon pottujahtaajat          04.43

      

   3. Tumu                            05.09   

                                               

   4. Vanajaveden Ruutanat            05.20     

                                               

   5. Porinin pojat                   05.26  

                                                

   6. Team Latu                       05.47  

                                   

   7. Team Naulasepät                 05.53  

                                     

   8. PunaUkot                        06.08  

                                       

   9. Mila Finland                    07.09

      

  10. Premiumsport.fi                 07.30

 

  11. Pitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.      08.00 

 

  12. Dos Virgenes                    08.03

 

  13. Rastin kiertäjät                08.37                                                                                         

                                     

                                 

 

                                    

 

 KilpaN, Esteradan ajat

 

                                  1. [043-037]    

 

   1. Särjenmättään Simpsakat           06.06  

                                                

   2. AC Pila                           06.22  

                                                 

   3. Team Harhanäky                    08.10

                                               

   4. Hortus medikales                  09.54

                                            

   5. Sorsat vailla suuntavaistoa       10.16                                      

        

   6. Karsu.fi                          10.34

 

   7. Sinnittelijät                     10.55

  

   8. Keski-Suomen kisasiskot           12.55  

                                      

                                          

                                                       

 

 

 KilpaSeka, Esteradan ajat

 

                                  1. [043-037]    

 

   1. Larun Hymy                        04.21  

                                               

   2. Team Lubbo                        05.44  

                                               

   3. Team JaLo                         06.35

                                               

   4. Hiiltomiehet                      06.50  

 

   5. Ruissalon Runnojat                07.29                                         

     

   6. Repostelijat                      07.36                                                                                      

      

   7. Kirsikkamäki                      07.55  

                                                

   8. PaxPax                            08.08

       

   9. Uroskarhut                        08.10 

 

  10. Team Hietaoja                     09.16

 

  11. Iso-Hunnari Trail Runners         13.58

 

 

                                    

                                                        

 

 

 Kunto, Esteradan ajat

 

                                  1. [043-037]    

 

   1. Kulkevi Laho-Jim                  04.17  

                                               

   2. Haahuilijat                       04.35  

                                               

   3. Tölkkimäen Dynamo                 04.44  

                                              

   4. SK Samperi 2                      05.08                                      

                                           

   5. Talvisillat                       05.34  

 

   6. RiSa                              05.44                                   

 

   7. MustaNeliö                        05.46            

 

   8. Team Tupsukorvat                  05.58                                        

 

   9. Päiväkerho                        06.00  

                                              

  10. Downtown 65                       06.04  

                                               

  11. Hautsit                           06.11  

                                                     

  12. Ylästön Yllättäjät                06.29

                                              

  13. Perämerenneidot                   06.44  

 

  14. SK Samperi 1                      06.54  

         

  15. Laiskat Kissat                    07.00  

                                             

  16. Rymytään yhdessä                  07.01                                                   

                                    

  17. Team Alpot                        07.08          

      

  18. Markus-Pekka                      07.09                                                                       

          

  19. Amigas del Bosque                 07.12  

                                              

  20. Maris Team                        07.29  

                                              

  21. Team Sipoonkorpi trail            07.32  

                                              

  22. Emma                              07.40     

       

  23. Eksyksissä                        08.00  

             

  24. Mom N'Son                         08.14                                    

 

  25. Vähän innoissaan                  08.27                                      

                                              

  26. Vaari&pikku-akka                  08.42                                         

                                               

  27. Supernaiset                       09.07  

                                            

  28. Team missä uintiosuus             10.28     

 

  29. Päät jäässä                       11.38

 

  30. Nastolan Teräs sisters                -